Snadná montáž stolního fotbálku

Praktický čánek o stolních fotbálcích

Stolní fotbal si dnes může pořídit skutečně téměř každý. V současné době to rozhodně není nic složitého. Podíváme-li se nejprve na možnosti, není problém koupit jak novou variantu, tak není problém ani využívat stolní fotbal z bazaru. Stejně tak se musíme zaměřit na to, jaké varianty existují z hlediska toho, pro kolik hráčů je daná možnost určena. Pravdou je, že v různých volnočasových centrech a specializovaných hernách se můžete setkat třeba i s variantami pro 6 – 8 hráčů. Klasika je ale předem daná. Je to buď varianta určená pro 4 hráče, nebo je to stolní fotbálek pro 2.

Doručení až k vám, ve složeném stavu

Pokud se rozhodnete pro koupi, je dobré vědět, že ji lze uskutečnit i online. Dnes bývá nejenom při této, ale i další formě zvykem, že fotbálky přijdou rozložené, v kompaktní krabici. To není z hlediska úspory místa, ale i možnosti nižších cen nic neobvyklého. Nabízí se tak otázka, zda si objednat montáž, najmout si profesionála, nebo zda vše zvládneme sami. Logicky vyhrává poslední možnost. Podívejme se totiž, jak jednoduché může být stolní fotbálky smontovat. Hned na samotný úvod je třeba říci, že to zvládne i běžný člověk, který nemá nutně kutilské vlohy. Pomůže mu k tomu nejenom praktický a propracovaný návod, ale i to, že jednotlivé prvky jsou konstruovány tak, aby do sebe vše zapadalo, a aby doslova nešlo udělat žádnou chybu.

Nejjednodušší na montáž jsou dětské varianty

Logicky je to dětský stolní fotbal, který je v tomto ohledu na montáž skutečně nejjednodušší. Je to dáno tím, že nabídne primárně kompaktní rozměry, stejně jako nabídne také nižší hmotnost. Díky tomu se dá říci, že jeho montáž zvládnete i v jedné osobě, pokud máte alespoň trochu síly. Je dobré dbát na to, aby byl stolní fotbal pro děti smontován skutečně přesně podle návodu, jak smontován být má. Nejdůležitější je zaměřit se postupně na dvě hlavní části. Těmi jsou nohy stolního fotbálku, které by měly být umístěny k horní herní desce, která je tím nejdůležitějším. Jakmile je tento základ smontován, má již stolní fotbálek svůj základní tvar a je možné se zaměřit na poslední kroky. Těmi jsou třeba táhla s hráči, která jsou z hlediska funkčnosti této zábavy přirozeně také tím nejdůležitějším, na co je třeba dát si pozor.

I standardní variantu zvládnete smontovat snadno

I když je dětská varianta o něco jednodušší, nemusíte se bát toho, že by ta dospělá jakkoliv zhatila vaše plány spojené s tím, že si stolní fotbálek také zahrajete. Právě naopak. I varianty pro dospělé dokážete sestavit velmi jednoduše. Nemusí vám to zabrat více, než několik desítek minut. Jelikož mnohdy jde o rozměrnější, těžší a stabilnější verze, může se hodit pomoc dalšího člena rodiny. Jinak ale i tyto stolní fotbálky zvládnete sestavit a připravit ke hře v principu sami. Jak podle návodu, tak i podle logické úvahy a toho, že sami dobře víte, jak má výsledný tvar vypadat. A jelikož do sebe jednotlivé části přesně zapadají, není třeba se obávat toho, že byste si s konkrétním dílem nevěděli rady.

Doma, se základním nářadím

Pokud stolní fotbálky zkoupíte online, máte jistotu, že bude konkrétní stůl doručen zcela určitě ve variantě rozložené. Zoufat ale nemusíte, jelikož je jasné, že složení skutečně není nic výrazně těžkého ani náročného. Nejenom že to zvládnete u vás doma, přímo v pokoji, kde má být fotbal umístěn. Stejně tak se nemusíte bát toho, že by bylo potřeba jakékoliv speciální nářadí. Plně stačí šroubovák a imbus, podle konkrétního typu stopu. Vše ostatní už je připraveno k tomu, aby byl daný herní stůl pohodlně sestaven.


Doporučujeme

Kvalitní stolní fotbal od kokiskashop.cz

Stolní fotbal rozkládací Belfast
121 x 101 x 79 cm - černý

Rozkládací stolní fotbálek vyřeší váš problém se stísněným prostorem.

Stolní fotbal fotbálek m
buk 121 x 101 x 79 c

Tento fotbal má tělo vyrobeno z MDF a je ideální do klubovny, restaurace, chaty, školy...

Stolní fotbal fotbálek
Professional Black Edition

Užijte si pohodu, zábavu a taky kapku adrenalinu u stolního fotbálku.