Zahrajte si stolní fotálek přímo u Vás doma

Praktický čánek o stolních fotbálcích

Kdo v minulosti navštívil bar či jiný podnik, ten byl často uchvácen zábavným prvkem, kterým nebylo nic jiného, než fotbálky. Dnes však už nejsou ničím neobvyklým, a tak se dostávají třeba do škol a družin, na pracoviště, nebo do volnočasových center. Další možností, kam si je můžeme pořídit, je i náš domov. Buď v podobě nového fotbálku, nebo toho použitého, kdy se hodí bazar se stolními fotbaly. Podívejme se proto na to, kam všude se může hodit, stejně jako na důvody, proč je dobré si ho pořídit. Rozhodně nezklame ani vás samotné.

Ideální do dětského pokoje

Mluvíme-li o možnosti jeho pořízení i k nám domů, nesmíme přirozeně zapomenout na možnost, kdy ho chceme pořídit našim dětem. Tedy do jejich dětského pokoje, kam se přirozeně hodí dětský stolní fotbal. Ten je oproti klasice v několika věcech jiný. V první řadě je to samozřejmě jeho výška, která je podstatně snížena, aby mohly jednoduše hrát i děti. Stejně tak může mít stolní fotbal pro děti také menší celkové rozměry, s cílem usnadnit jim hraní co nejvíce. Výhody menších rozměrů jsou ale také v tom, že se fotbálek mnohem lépe vejde i do menších dětských pokojů. Nemusíte si tak lámat hlavu s tím, jak pokoj přestavět, aby se do něho vešla klasika.

Skvělá forma zábavy a získávání kamarádů

Proč vlastně fotbálek pořídit vašemu potomkovi? V první řadě proto, že mu tak dopřejete dobrou možnost zábavy. Buď s vámi samotnými, nebo třeba s jeho sourozencem. Dnes na trhu existuje i stolní fotbálek pro 2, který je svou konstrukcí uzpůsobený právě k tomu, aby hráli pouze dva samostatní hráči. Nemusíte to být jenom vy sami, jelikož to mohou být i kamarádi vašeho dítěte, kteří tak rádi přijdou a budou si právě s vaším synem nebo s vaší dcerou hrát. Uvidíte, že v tomto směru bude mít navazování přátelství bezpochyby mnohem jednodušší.

Hodí se také pro dospělé

Jelikož byla tato zábava od svého počátku určena právě dospělým, je více než jasné, že se samozřejmě hodí i jim. Máme-li být konkrétní, musíme říci, že stolní fotbálek je dnes nedílnou součástí interiérů především mladých lidí. Je vhodný nejenom do bytů, ale stejně tak najde své uplatnění i v domech. Nemusí to být nutně jenom mladá generace, která stolní fotbálky využívá. Jsou to třeba i celé rodiny, které si ho pořizují jako formu společné zábavy. Nejčastěji tam, kde mají za cíl z jedné místnosti vybudovat rozsáhlou volnočasovou hernu.

Pro páry i přátele

Jak jsme zmínili, existují jak varianty určené pro čtyři osoby, tak i varianty, které jsou určeny jenom pro dva hráče. Pokud tedy hledáte, kde koupit stolní fotbálek, můžete si vybrat z obou variant. U vás doma tak můžete hrát třeba jenom se svým partnerem, stejně jako s partnerkou. Větší varianty se naopak hodí v případě, kdy pořádáte párty, nebo společnou večeři s vašimi přáteli. V tomto směru tak máte možnost rozlosovat si týmy a následně si zahrát třeba zajímavý turnaj. I to je možnost využití fotbálku u vás doma.

Posledním důvodem, proč doma hrát, je také trénink. Připomeňme, že to byly právě bary, kde tato možnost začala. Neznamená to ale, že by nadobro zmizela. Stále si zde můžete zahrát a tak domácím tréninkem samozřejmě zlepšíte své schopnosti. A k čemu to bude dobré? Dokážete porazit jakéhokoliv náhodného soupeře. A to už je také dobrý důvod, proč si fotbálky pořídit k vám domů.


Doporučujeme

Kvalitní stolní fotbal od kokiskashop.cz

Stolní fotbal rozkládací Belfast
121 x 101 x 79 cm - černý

Rozkládací stolní fotbálek vyřeší váš problém se stísněným prostorem.

Stolní fotbal fotbálek m
buk 121 x 101 x 79 c

Tento fotbal má tělo vyrobeno z MDF a je ideální do klubovny, restaurace, chaty, školy...

Stolní fotbal fotbálek
Professional Black Edition

Užijte si pohodu, zábavu a taky kapku adrenalinu u stolního fotbálku.